2018. október 20., szombat
tól ig

2018-10-14 11:27 A Real Madrid Castilla 1-1-es döntetlennel zárta a Internacional de Madrid elleni, tegnapi mérkőzést. A királyiak első számú utánpótláscsapata ezzel továbbra is veretlen a bajnokságban. Pályára léptek: Luca, López, Zabarte, De la Fuente, Álex, Jaume (Martín, 53'), Alberto, Seoane, Cristo, Fidalgo (Augusto, 87') és De Frutos (Franchu, 77').

2018-10-07 23:01 A Real Madrid Castilla – hátrányból fordítva – 2-1-es győzelmet aratott a Real Valladolid B otthonában, ezzel pedig már a negyedik győzelmét szerezte zsinórban. A gólokat Javi Sánchez (büntetőből) és Fidalgo szerezték, utóbbi emellett a csapat legjobbja volt. És ami a legfontosabb: a Castilla, mely még sosem volt ilyen erős Solari irányítása alatt, a tabella második helyén áll!

2018-10-07 15:00 A Castilla ma a zsinórban negyedik győzelméért száll harcba a Real Valladolid B otthonában. A blancók első számú utánpótláscsapatának nem lesz egyszerű dolga, hiszen Miguel Rivera mester fiai eddig egyetlenegyszer sem szenvedtek vereséget hazai környezetben. A bajnoki mérkőzést természetesen élőben közvetíti a Realmadrid TV (angol nyelvű kommentárral is), kezdés 17:00-kor.

2018-10-03 17:59 Az UEFA Ifjúsági Ligában valamelyest kedvezőbb végeredménnyel zárult a CSZKA Moszkva – Real Madrid mérkőzés, mint a BL-ben: Alberto mesterhármasának és egy Rodrigo-gólnak köszönhetően a királyi gárda 4-1-es győzelmet aratott orosz riválisa felett! Pályára léptek: Moha Ramos (Altube, 83'), López (Marvin, 73'), Víctor, M. Gila, Fran García (Miguel, 74'), Antonio, Moha, Miguel (Iván, 84'), Alberto (Pulido, 66'), Rodrigo és Pedro.

2018-10-01 11:56 A spanyol harmadosztály hatodik fordulójában a Real Madrid Castilla 3-1-es győzelmet aratott a Navalcarnero ellenfeleként. A klub első számú utánpótláscsapata ezzel jelenleg a tabella második helyén áll. Pályára léptek: Luca, López, Fran García, De la Fuente, Javi Sánchez, Martín, De Frutos, Ayoub (Fidalgo, 56'), Cristo (Dani Gómez, 72'), Seoane (Augusto, 84') és Franchu.

2018-09-23 22:44 A Castilla, hátrányból fordítva, 2-1-es győzelmet aratott a Cultural Leonesa otthonában. A gólszerzők: Javi Sánchez (büntetőből) és Seoane. Pályára léptek: Luca, Lopez, De la Fuente, Javi Sanchez, Zabarte, Jaume (Martin, 87'), Seoane, Franchu (De Frutos, 57'), Fidalgo, Vinícius Jr. és Cristo (Ayoub, 92').

2018-09-19 17:51 A klub fiataljai győzelemmel hangoltak az esti összecsapásra! Ma délután rendezték meg a Real Madrid és az AS Roma összecsapását az UEFA Ifjúsági Ligában, természetesen U19-es szinten. A királyi gárda labdarúgói 3-1-es győzelmet arattak ellenfeleik fölött. A gólszerzők: Pedro Ruiz, Fran García és a brazil Rodrigo Rodrigues.

2018-09-17 07:47 Florentino Pérez és a valdebebasi stáb tökéletesen bíznak Vinícius képességeiben, és benne látják a Real Madrid következő gyémántját. Spanyol források azt is hozzáteszik, hogy minden bizonnyal a hétvégi Espanyol elleni hazai mérkőzésen fog debütálni a felnőtt csapatban a fiatal brazil.

2018-09-16 13:47 A Real Madrid Castilla remek, magabiztos játékkal 3-0-ra verte a Unionistas de Salamanca együttesét a spanyol harmadosztály negyedik fordulójában. Cristo duplázott, Vinícius pedig ezúttal szabadrúgásból talált be.

2018-09-09 18:04 A Real Madrid Castilla 0-0-s döntetlent játszott az idény harmadik bajnokiján, a Unión Adarve együttese ellen. Vinícius Júnior nemcsak hogy nem lépett pályára, de el sem utazott a csapattal, úgy látszik tehát, hogy igazak voltak a hírek, melyek szerint a fiatal brazil egyetlen idegenbeli találkozón sem fog játszani, mert a klub védeni szeretné őt az ellenfelek játékosainak sérülésveszélyes belépőitől.

2018-09-05 23:35 A szövetségi Versenybizottság két mérkőzésre szóló eltiltásban részesítette a Real Madrid Castilla edzőjét, Santiago Solarit. Az argentin szakember az Atlético Madrid B elleni derbin tanúsított viselkedéséért (technikai zóna többszöri elhagyása, heves tiltakozás a játékvezetői döntések ellen) kapta a büntetést.

2018-09-03 09:33 A Bernabéu Digital úgy tudja, kölcsönös érdeklődés áll fenn a Real Madrid és a Girona egyik játékosa, Pedro Porro között. A fiatal szélső szívesen csatlakozna a királyiakhoz, ahol első szezonját vélhetően a Castillában töltené, hasonlóan ahhoz, ahogy most Vinícius Júnior teszi. Hamarosan megtörténhet az első kapcsolatfelvétel az ügyben.

2018-09-02 19:18 Raúlnak megvan az első trófeája edzőként! A madridista ikon egy felkészülési tornát nyert meg U15-ös csapatával, a Sant Gabriel-kupát. A döntőben a Barcelona korosztályos együttesét győzték le, 2-0-s végeredménnyel.

2018-08-28 21:55 A Daily Mail úgy tudja, Dani Gómez a másodosztályú Swansea játékosa lesz. Hivatalos bejelentés legkésőbb pénteken, a piac zárása előtti utolsó napon várható.

2018-08-28 12:41 A MARCA szerint Solari, Benito és Raúl után újabb exjátékos áll be a Real Madrid utánpótlásában dolgozó trénerek sorába: Xabi Alonso hamarosan az Infantil A (U14) vezetőedzője lesz.

2018-08-26 17:31 Santiago Solari: „Ez a történet nem arról szól, hogy Vinícius mit adhat a Castillának. Épp ellenkezőleg. Meg kell teremtenünk a fejlődéséhez szükséges feltételeket, hogy kihozhassa magából a maximumot. Egy 18 éves fiatalról van szó, aki egy merőben más környezetbe, futballkultúrába került, mint amiben eddig volt. Ha Lopetegui stábja úgy látja, hogy a Real Madrid Castilla számára a megfelelő hely, akkor annak nyilván oka van. Ott van például Reguilón esete is, aki a tavalyi remek idénye után most felkerült az első csapathoz. Vinícius Júniornak is hasonló utat kell bejárnia. A fejlődés szakaszát egyetlen labdarúgó esetében sem lehet kihagyni, átugrani.”

2018-08-26 14:58 Lejátszotta első tétmérkőzését a Real Madrid Castilla – Lucával és Vinícius Júniorral a soraiban. A Las Palmas B elleni hazai meccs 2-0-s madridi győzelemmel ért véget, a gólokat Seoane és Franchu szerezték. A pályára lépő játékosok: Luca, López, Dani Fernádez, De la Fuente, Javi Sánchez, Jaume, Franchu (Alberto, 70′), Seoane, Cristo (Dani Gómez, 60′), Fidalgo és Vinícius Jr. (De Frutos, 74′).

2018-08-25 12:38 HIVATALOS! Raúl de Tomás mellett mától José León is a Rayo Vallecano játékosa. A Real Madrid Castilla korábbi csapatkapitánya 2020-ig írt alá a madridi kiscsapathoz.

2018-08-24 12:44 A Castilla számára az előttünk álló hétvégén indul a szezon, a Las Palmas ellen. A Real Madrid első számú utánpótláscsapata a harmadosztály egyes számozású csoportjába került, ahol az alábbi autonóm közösségek csapatai szerepelnek: Kasztília és León, Madrid, Galicia, Kanári-szigetek.

2018-08-24 12:35 A MARCA tényként közli, hogy Raúl de Tomás mellett a Rayo Vallecano a Castilla csapatkapitányát, José Leónt is le fogja igazolni. Előbbit (ismét) kölcsönben, utóbbit végleg.

2018-08-23 20:29 A MARCA szerint a Real Madrid Castilla alapembere, Jaume szerződést hosszabbított. A fiatal középpályás új kontraktusa 2021-ig szól.

2018-08-23 20:23 Újságírói értesülések szerint Vinícius az első csapattal fog edzeni a 2018/19-es idény során, de a Castillában kap állandó játéklehetőséget. Ez természetesen nem zárja ki azt, hogy alkalmanként Lopetegui behívja őt a „nagyokhoz”.

2018-08-21 08:24 Zinédine Zidane harmadik fia, Theo a 2018/19-es idénytől kezdve a Juvenil B csapatát erősíti, előrelépve a képzeletbeli ranglétrán.

2018-08-20 13:27 Emilio Butragueño: „Nacho mindig hibátlan teljesítményt nyújt, játsszon akár a bal oldalon, akár a jobb oldalon, akár középen. Nagyon gyors, remekül olvassa a játékot. A jelenléte garantálja, hogy nem lesz gond a védekezéssel. Nagyon büszkék vagyunk arra, hogy ilyen labdarúgók kerülnek ki a Real Madrid utánpótlásából.”

2018-08-18 04:07 HIVATALOS! Luismi Quezada a Córdobához igazolt kölcsönben a szezon végéig. A 22 éves hátvéd tavaly alapember volt a Castillában, több mint 3000 percet játszott.

2018-08-14 14:13 HIVATALOS! A Castilla talán legtehetségesebb játékosa, Óscar Rodríguez a Leganéshez távozott kölcsönben, egy szezonra szóló szerződéssel.

2018-08-14 10:21 A mai árak mellett szinte lehetetlen elfogadható áron találni egy középpályást - ez a Real Madrid álláspontja jelenleg. A távozó Kovačićot így a következő szezonban minden bizonnyal az utánpótlásból felhozott ifjú Valverde fogja helyettesíteni.

2018-08-08 21:07 Az Okdiario úgy tudja, Javi Sánchez jó benyomást tett Lopeteguire az előszezon-túrán, így a felnőtt csapattal fog edzeni az idény során, a játéklehetőség miatt a meccsnapokon pedig az első csapat és a Castilla között ingázik majd.

2018-08-08 20:56 A Mundo Deportivo szerint Theo Hernández hamarosan Donostia-San Sebastián városába utazik, hogy véglegesítse a Real Sociedad-transzfert. Teljes a megegyezés: Theo egy évre távozik, a fizetését (3,2 millió euró) fele-fele arányban állja majd a két klub, vásárlási opció vélhetően nem lesz a szerződésben. Az eddigi hírek alapján a Real Madrid nem igazol új hátvédet, helyette az előszezon-mérkőzések során kiváló teljesítményt nyújtó Sergio Reguilón lesz Marcelo helyettese.

2018-08-08 12:51 Madridi hírek szerint a Rayo Vallecano szívesen kölcsönvenné Raúl de Tomást a 2018/19-es idényre is. A saját nevelésű támadó kérői között ezenkívül a Sporting CP és a Real Valladolid szerepel.