É. Csongor (Veidt)
Craig Bellamy, koráb…
Craig Bellamy, korábbi futballista: „Csak idő kérdése, hogy De Gea a Real Madrid játékosa legyen.”
Ronaldo Nazário: „Ic…
Ronaldo Nazário: „Icardi szerintem remekül érzi magát az Internél, de nem ismerem őt eléggé ahhoz ,hogy a jövőjéről nyilatkozzak. A Real Madrid minden labdarúgó számára egy valóra vált álom. Neymar? Idővel a világ legjobbja lehet, a Real Madrid pedig mindig a legjobbakat keresi.”
Olasz hírek szerint …
Olasz hírek szerint az AS Roma sportigazgatója, Monchi továbbra is meg akarja szerezni Mateo Kovačićot, de a Real Madrid addig biztosan nem dönt az ügyben, amíg véget nem ér az idei BL-szereplés.
Marcelo: A spanyol bajnokság a világ legjobbja
A világ bajnokságai: „Nagyon szerettem a brazil ligában játszani. Szívesen eltöltöttem volna még ott néhány szezont, de az életem máshogy alakult. A La Liga szerintem a világ legjobb bajnoksága. A csapatok nagyon magas minőséget képviselnek, még a kiesőjelöltek elleni meccseket sem mondanám könnyűnek. Itt a kapusoknak nem a felszabadítás a feladata, hanem a támadásépítés megkezdése. Ha választanom kellene egy helyet, ahol szívesen kipróbálnám magamat, az a Premier League lenne, de oda talán túlságosan alacsony vagyok. Mindenesetre ilyesmi nem szerepel a terveim között, nagyon jól érzem magam Spanyolországban.”

Pelé: „Akkoriban még nagyon más volt a futball. Nem lehet összehasonlítani Pelét a mai játékosokkal, de kétségtelen, hogy a korának legjobbja volt. Ezt a szerepet most Cristiano tölti be, korábban pedig a Fenomén és Ronaldinho.”
Visszavonulni Madridból: „Nem igazán szoktam ezen agyalni. Még öt év van hátra a szerződésemből, és remélhetőleg még ennél is tovább maradhatok a Real Madrid játékosa. Mindent ennek a klubnak köszönhetek. Végül is, miért is ne vonulhatnék innen vissza?”
Videojátékok: „Nem szoktam túl sokat játszani.”
Tetoválások: „Sosem számoltam össze őket. A két karom teljesen végig van varrva, van egy a combomon, és a hátamon is.”

Tanács a fiataloknak: „Ne adjátok fel az álmaitokat! Ha valóban labdarúgók akartok lenni, akkor küzdjetek érte, tartsátok tiszteletben az edzőitek szavát, és ne habozzatok mindent beleadni. Labdarúgónak lenni mentálisan nagyon megterhelő, erre mindenkinek fel kell készülnie. Én a családom támogatásának köszönhetően tudtam legyőzni az akadályokat.”
Mérkőzés előtti rituálék, babonák: „Több is van, de ennél többet nem árulok el.”
Játék a sógorával, Caióval: „Borzalmasak voltunk a lábröplabdában, a láb-pingpongban viszont egészen jók. Sosem futballoztunk ugyanabban a csapatban, de megvan köztünk az összhang.”
Robert Lewandowski: …
Robert Lewandowski: „Nem érdekelnek a pletykák, nem is akarok erről többet beszélni. Minden évben a távozásomról olvasok az újságokban, nagyon unalmas már.”
Az LFP és a Spanyol …
Az LFP és a Spanyol Labdarúgó-szövetség hivatalos közleményben tudatta, hogy ezentúl sokkal szigorúbban fognak fellépni a szimulálások, az alattomos szabálytalanságok és a provokáló magatartás (pl. gólörömnél) ellen. Részleteket nem árultak el a dologgal kapcsolatban, de vélhetően arról van szó, hogy utólag vissza fogják nézni a kétes eseteket, és amennyiben kell, szankcionálják az érintett játékosokat.
Mohamed Salah: „A Re…
Mohamed Salah: „A Real Madrid érdeklődése? Nem igazán tudok mit mondani ezzel kapcsolatban. Most kizárólag arra koncentrálok, hogy minél jobb szezont fussak a Liverpool együttesénél. Nagyon jól érzem magam ennél a csapatnál.”
A statisztikai analí…
A statisztikai analízissel foglalkozó CIES Football Observatory összeállítása szerint az elmúlt két transzferidőszak eseményei, adatai alapján a Real Madrid volt a hatodik legtöbb profitot termelő klub a világon.
Ryan Giggs: „Nem tar…
Ryan Giggs: „Nem tartom elképzelhetetlennek, hogy Harry Kane azt az utat fogja bejárni, mint Bale: elhagyja a Premier League-t egy olyan csapat kedvéért, mint például a Real Madrid.”
Wayne Rooney: „Ruud …
Wayne Rooney: „Ruud van Nistelrooy ahhoz volt szokva, hogy Beckham és Giggs tömi őt a jobbnál jobb labdákkal, de aztán megjelent Cristiano, ez pedig problémákhoz vezetett a csapaton belül. Van Nistelrooy a világ egyik legjobb góllövője volt, de frusztrálta, hogy már nem mindig ő fejezi be a helyzeteket. Egyiküknek mennie kellett, és úgy gondolom, hogy Sir Alex Ferguson jól döntött, amikor Cristiano Ronaldót marasztalta a csapatnál.”