Nap: 2019.08.03.
2 cikk
Van der Vaart: „Ha V…
Van der Vaart: „Ha Van de Beek helyében lennék, még akár biciklin is eltekernék Madridig. (nevet) Most van itt a megfelelő alkalom, hogy a Real Madridba menjen. Rossz előszezonjuk volt, a szurkolók várnak egy új igazolást. Lesznek játékpercei, de a verseny hatalmas Madridban. A helyzete nagyban megváltozna az Ajaxban tapasztaltakhoz képest, de a Real Madrid passzol a képességeihez. Szerintem megérdemli, hogy oda menjen, nagyon jó eséllyel sikeres is lenne. Csodásan játszott tavaly a BL-ben, tudják, hogy ki ő. Egy normális, keményen dolgozó srác, akit nagyon szeretnének Madridban.”
Forrás: AS
2019. augusztus 3.
Mérlegelünk. Mér’ legelünk?
Úgy néz ki, hogy Bale egy ideig velünk marad. Még ha a walesi szupersztár távozik is a klubtól,…
Forrás: penamadridista.hu
2019. augusztus 3.