Olasz hírek szerint a Real Madrid arra készül, hogy ajánlatot tegyen a Juventusnak Paulo Dybaláért, és Vinícius Júniort, továbbá Iscót ajánlaná az argentin csatárért cserébe. A Juventus vezetősége jelenleg szerződéshosszabbításról tárgyal Dybalával, mivel 2022 után is Torinóban szeretnék tudni a játékosukat. De ha a Madrid beígér egy garantált helyet Zinédine Zidane kezdőcsapatában, azzal elcsábíthatja az argentint Cristiano Ronaldo árnyékából.
Real Madrid to offer Vinicius and Isco for Paulo Dybala: https://t.co/tbbH9uL3dc pic.twitter.com/XSGRrwUgRH
— AS English (@English_AS) October 29, 2020
Vinícius és Isco is az üzlet része lehet
Zidane-nak továbbra is vannak felesleges játékosai, és a brazil, továbbá a spanyol válogatott játékos kerülhet bevonásra az üzletbe. Vinícius továbbra is rendkívül megosztó, Isco pedig az elmúlt időszakban lejjebb csúszott a ranglétrán a Bernabéuban, ráadásul elégedetlenségének hangot is adott, amikor a játékperceivel kapcsolatban panaszkodott.
Andrea Pirlo nagyon kedveli a spanyol középpályást, a Juventust pedig évek óta szóba hozzák a 28 éves játékossal.
A Madrid vélhetően a Manchester Uniteddel és a Chelsea-vel találja szembe magát a játékosért folytatott harcban, de a Bernabéu vezetése úgy gondolja, hogy az Isco plusz Vinícius felajánlás nagyban elősegítheti az üzlet létrejöttét.