Összefoglaló: Real Madrid – Real Valladolid (6-0)

Karim Benzema
Karim Benzema (forrás: realmadrid.com)

A Real Madrid magabiztos játékkal, 6-0 arányban múlt felül a Real Valladolid együttesét a spanyol bajnokság 27. fordulójában. A találkozót kissé álmosan kezdték Ancelotti fiai, ám néhány vendég helyzet felébresztette őket, innentől kezdve pedig hengerelt a csapat.

A blancók Rodrygo révén kezdték meg a gólgyártást a 22. percben, a brazilnak Asensio adott gólpasszt. Ezt követően jött Karim Benzema, aki a 29, a 32. és a 36. percben beköszönt, szebbnél szebb megoldásokkal, lényegében minden nyitott kérdést lezárva már az első játékrészben.

A második félidőben Asensio és Lucas Vázquez révén még beköszöntek a hazaiak, az utolsó gól előtt ráadásul az ötödik forduló óta mellőzött Eden Hazard adta a gólpasszt. Íme a találkozó legszebb pillanatai: