Florentino Pérez: Ez egy ünnepnap volt számunkra

Florentino Pérez mondta el gondolatait az Aranylabda-gálát követõen. Az elnök kitért a gyõztesekre és Ancelottira is, de nem feledkezett meg Di Maríáról sem.

„Ez egy ünnepnap volt a szurkolók és a klub számára. Továbbra is ilyen alázatossággal kell folytatnunk a munkát, hogy az elkövetkezendõ években még több trófeát nyerhessünk.”

„Cristiano minden rekordot meg akar dönteni. A negyedik Aranylabdát is akarja, azon dolgozik, hogy megnyerje, jól kezdett, bár ahogy mondta, a legfontosabb az, hogy a csapat jól játszik, vezeti a bajnokságot, nagy izgalmat generál, ebbõl pedig az egyéni díjak is következnek.”

„Nagyon örülök, hogy Sergio Ramos ötödik alkalommal van ott a világ legjobbjai között. Annak is örülök, hogy Kroos és James is bekerültek és megkapták az elismerést. A világbajnokságon láthattuk, hogy a legjobbak között voltak, nekünk pedig megvolt a lehetõségünk a leigazolásukra és arra, hogy élvezhessük a játékukat. Nem felejtettem el Di Maríát, hiszen az õ díja is a Real Madridba fektetett kemény munka eredménye.”

„Meg vagyok gyõzõdve róla, hogy jövõre meg fogja nyerni az Év edzõje-díjat, úgyhogy nem vagyunk csalódottak. Amikor minden remekül halad, akkor az egy közösség munkája, az edzõ pedig ennek nagyon fontos eleme, ahogy a játékosok, a szurkolók, az öltözõi hangulat, vagy a gyõzelmi vágy is. Ezért is vagyunk nagyon elégedettek azzal, ahogy az idényünk kezdõdött.”

„Arra törekszem, hogy megfeleljek a 20. század legjobb csapata által felállított követelményeknek. Ez óriási felelõsség. Próbálom azt tenni, amit Santiago Bernabéu, a világ legjobb játékosaival, hogy Spanyolországban és az akadémián is fenntartsuk a Real Madrid identitását. Nagy a verseny.”

Forrás: realmadrid.com
Szólj hozzá te is!

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

TÉMÁBA VÁGÓ CIKKEK