Nap: 2017.11.09.

11 cikk
Tovább

Isco: A bizalom nyitott utat a fejlődésemnek

Személyes fejlődés: „Úgy érzem, hogy fontos tagja vagyok a csaptatnak. Egyre többször szerzek gólt, adok gólpasszt. A bizalom…

Lorenzo Juarros, a R…

Lorenzo Juarros, a Real Sociedad sportigazgatója: „A Real Madrid érdeklődése Odriozola iránt? Reméljük, hogy ez a hír csupán a média kitalációja, de ha a madridiak valóban meg akarják szerezni őt, akkor ki kell fizetniük a kivásárlási árát.”

HIVATALOS! A novembe…

HIVATALOS! A november 18-án esedékes Atlético Madrid – Real Madrid összecsapás játékvezetője Fernández Borbalán lesz. Az andalúz sípmester egyébként minden bizonnyal utolsó madridi derbijét vezeti majd, ugyanis életkorából kifolyólag a 2017/18-as idény végén visszavonul.

Joachim Löw, Németor…

Joachim Löw, Németország szövetségi kapitánya: „Kroos beteg. Tegnap egyáltalán nem edzett, ma pedig csak a bemelegítésen vett részt. Még nem tudom, hogy pályára fog-e lépni a barátságos meccseken, de kockázatot biztosan nem fogunk vállalni.”

A hírek szerint egye…

A hírek szerint egyelőre még kérdéses, hogy Keylor Navas fel fog-e épülni az Atlético Madrid elleni derbire.

Eden Hazard: „Minden…

Eden Hazard: „Mindenki tudja, hogy hatalmas tisztelettel viseltetek Zidane iránt, játékosként és edzőként egyaránt. Ő volt a példaképem. Nem tudom, hogy mi fog történni a jövőben, de az biztos, hogy egy valóra vált álom lenne számomra Zidane irányítása alatt dolgozni.”

Guti: „Minden futbal…

Guti: „Minden futballista megérti a madridizmus jelentését, aki sok évet tölt el a csapatnál. Lehetsz saját nevelésű játékos, lehetsz külföldi, de kizárólag hálával tartozol a Real Madridnak. Ez a csúcs, ennél magasabbra egyetlen labdarúgó sem juthat.”

Albert Celades, a sp…

Albert Celades, a spanyol U21-es válogatott edzője: „Vallejo nagyszerűen teljesített az eddigi meccsein Madridban. Mi egy percig sem kételkedtünk benne, hiszen tudjuk, hogy ő egy fantasztikus labdarúgó, aki ráadásul a kapitányunk. Komoly elvárásoknak kell megfelelnie, de nem lesz gondja ezzel. Mayoral? Nem játszik túl sokat, de sokan vannak hasonló helyzetben a játékosaink közül.”

Álvaro Morata: „Sose…

Álvaro Morata: „Sosem mondtam olyat, hogy a Real Madrid úgy kezelt engem, mint egy gyermeket. Ez csak egy újságírói tévedés volt. Egyáltalán nem bántam meg, hogy visszatértem Madridba, hiszen nagyszerű barátokra találtam, és a válogatottba is ennek köszönhetően kerültem be. Biztosan nem fogok ünnepelni, ha ellenük találok be a jövőben. Cristiano rossz formája? Nem tartom fair dolognak, hogy folyamatosan mikroszkóppal figyelik a teljesítményét. Egy kívülálló talán máshogyan vélekedik ezekről a dolgokról, de egy csatár számára teljesen normális dolog, hogy idegesen megy haza, ha nem sikerült betalálnia. Mindenkinek vannak jobb és rosszabb időszakai, de Cristiano a világ egyik legjobbja, egy igazi ragadozó.”