Bale: Nagy csalódás volt látni Benítez távozását

Gareth Bale-lel a Mirror készített egy rövidebb interjút, melyben természetesen kitértek az edzőváltásra is. A walesi szélső emellett beszélt az egyéni díjakról, az Aranylabdáról és a személyes érzéseiről is.

Zinedine Zidane: „Nem láttam túl sokszor játékosként, így nem tudok sokat mondani róla, viszont lenyűgöző volt.”

Rafa Benítez menesztése: „Nagyon jó kapcsolatom volt Benítezzel. Nyilvánvalóan nagy csalódás volt látni, amint távozik, de ezek a dolgok megtörténnek a futballban. Profik vagyunk, folytatnunk kell a munkát.”

Szabadság a pályán: „A jobb oldalon szerepelve a szélről indulva törhetek be a kapu elé. Élvezem a játékot és a jelenlegi pozíciómat, bízom benne, hogy ez így is marad. Szeretem a védelmek gyenge pontjait keresni.”

Bale interjú

Az Aranylabda: „Nem hiszek az egyéni kitüntetésekben. Minden, amit szeretnék, az keményen dolgozni a csapatért és minél több kupát nyerni.”

A Real Madrid még nem szállt ki a versenyből: „Tavaly 22 mérkőzést nyertünk egyhuzamban (és elveszítettük a bajnokságot a Barcelonával szemben)… Éppen ezért tudjuk, hogy bármi megtörténhet a bajnokságban. Tudjuk, hogy a végsőkig küzdenünk kell.”

Hosszútávon a Bernabéuban képzeli el a jövőjét?: „Boldog vagyok. Sosem lehet tudni, hogy mi fog történni a jövőben, de élvezem a játékomat.”

Forrás: Marca
Szólj hozzá te is!

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

TÉMÁBA VÁGÓ CIKKEK