Gy. András
Zidane: A játékosok felnőtt emberek, nem fogok nekik megtiltani semmit
Téli átigazolások: „A futballban bármi megtörténhet. Meglátjuk, hogy mi történik, amikor itt lesz az ideje. Egyelőre minden jelenlegi játékosomra számítok, elégedett vagyok velük.”
Bale-nek nem akadja engedni a walesi szövetség, hogy az Eb alatt golfozzon: „Elmondom, hogy mit gondolok. A Real Madrid edzőjeként nem fogom eltiltani Bale-t, vagy bármelyik játékosomat semmitől. A játékosok felnőtt emberek.”

Sérülések: „Mindig bosszantó, ha egy játékos megsérül, én nem örülök neki, de ez van. Hazard sérülése sokkal komolyabb, mint elsőre gondoltuk, de remélem, hogy a kezelésnek köszönhetően mielőbb visszatér. Hazard kiesése nagy veszteség, de nekünk folytatnunk kell a munkát. Ugyanez igaz Marcelóra és Bale-re is.”
Bale sérülése: „Bale az Alavés elleni meccsen sérült meg. Néhány nap pihenő után még mindig fájdalmat érzett, ezért nem edzett velünk a héten, kivéve a mai napot, amikor valamennyit dolgozott velünk is. Nem akarom, hogy a játékosaim sérültek legyenek.”
Fizikai állapot: „Úgy gondolom, hogy a játékosok mindent megtesznek, mivel három naponta játszanak. Edzés, pihenés, étkezés. Az orvosaink is a legjobbak között vannak. Mindig figyelnek a játékosokra, soha nem örülnek, ha valaki megsérül. A játékosok tudják, hogy a legjobb szakemberek kezei között vannak.”
Vinícius a kezdőben Hazard kiesésével: „Mindenkinek eljön az ideje. Holnap kiderül, hogy mi lesz. Ő és a többiek is velünk lesznek, ez biztos. A legfontosabb, hogy mindenki készen álljon a játékra.”

Casemiro egy lapra az eltiltástól: „Nem tehetünk ezzel semmit. Négy van neki, ha még egyet kap, akkor egy meccset pihen.”
Espanyol: „Ők egy olyan csapat, amely nem érdemli meg, hogy ott legyen a tabellán, ahol most helyezkedik el. Igaz, hogy nehéz időszakon mennek át, ha a pontokat nézzük, de ez a játékukra nem igaz. Tudjuk, hogy nem engedhetjük meg magunknak, hogy egy pillanatra is lankadjon a figyelmünk. Jó benyomást akarunk kelteni. Mindent bele kell adnunk.”
Hányasra értékeli magát egy 10-es listán: „Nem akarom magam osztályozni. Csak annyit mondhatok, hogy boldog vagyok, amiért a világ legjobb klubjánál dolgozhatok és ezeket a játékosokat edzhetem, akiket nagyra tartok. Minden nap egy ajándék számomra.”
Van de Beek nemet mondott Mourinhónak a Real Madrid miatt
Az Ajax és a holland válogatott középpályása, Donny van de Beek a De Telegraaf információi szerint visszautasította annak lehetőségét, hogy a José Mourinho által vezetett Tottenham Hotspurs játékosa legyen, mivel a Real Madrid ajánlatára vár. A holland napilap szerint Van de Beek nem volt elragadtatva az ötlettől, hogy a Special One kezei alatt dolgozzon, és visszautasította a Premier League-ből érkező ajánlatot, abban reménykedve, hogy a Real Madrid a következő nyárig is fenntartja az érdeklődését iránta.
Van de Beek egy korábbi nyilatkozatában is elmondta már, hogy januárban nem szeretne klubot váltani, mivel az egész idényt az Ajaxban képzeli el, de nyitott maradt arra a lehetőségre, hogy még a 2020/2021-es idény megkezdése előtt klubot váltson. Hasonló utat járt be egyébként két korábbi csapattársa, Matthijs de Ligt és Frenkie de Jong, akik a Juventushoz és a Barcelonához szerződtek.

A 22 éves játékos 159 alkalommal lépett pályára az Ajax, 9 alkalommal pedig a válogatott színeiben. A Real Madrid már jó ideje figyelemmel követi a fejlődését, Zidane pedig úgy gondolja, hogy a pálya támadó szekciójában kamatoztatott, más középpályásoknál kiemelkedőbb képessége hozzájárulna ahhoz, hogy segítse a Real Madrid támadásait.
Az Ajax 55 millió euróra taksálja játékosát, de a holland együttes idényének függvényében ez az összeg magasabbra is kúszhat. A hollandok 75 millió eurót kaptak De Ligtért és De Jongért is.
Roberto Martínez: Nincs miért aggódni Hazard sérülése kapcsán
„Ez inkább a sérülés fajtájából adódik. A PSG elleni meccsen visszaesett, most pedig azt láthatjuk, hogy tovább lesz partvonalon kívül, mint gondoltuk.”
„Nincs miért aggódni. Egy olyan játékostól, mint Eden, mindig azt várod, hogy legyen 100%-os, most pedig beilleszkedett egy új csapatba, ahol kiválóan játszott.”
„Kiváló fizikai állapotban van, nagyon gyorsan vissza fog térni. Nem akarsz egy ilyen kvalitásokkal rendelkező játékost elveszíteni, de egy csapatnak mindig kezelnie kell a sérüléseket, eltiltásokat. A Real Madrid kiválóan felkészült az ilyen esetekre.”

„Teljesen normális, hogy voltak kritikák Eden teljesítményével kapcsolatban. Hazard karrierje legmegfelelőbb pillanatában van ahhoz, hogy megfeleljen az elvárásoknak. Tisztában van azzal, hogy nagyon magasan van a léc a Real Madridnál, ő pedig képes bármilyen kritikát megfelelően kezelni.”
„Thibaut helyzete nagyon tiszta. Ő volt a 2018-as világbajnokság legjobb kapusa, ha pedig csapatot váltasz, kell egy kis idő ahhoz, hogy megszokd az új környezetet.”
„Nehezen indult az idénye, de a válogatottban mindig kiválóan teljesített. A Galatasaray ellen én egy olyan Courtois-t láttam a pályán, aki készen állt arra, hogy a Real Madrid kapusa legyen.”
Zöld mezben, a klímakonferenciát támogatva
Az Espanyol elleni hazai mérkőzésen a Real Madrid a harmadik számú szerelésében lép pályára a Bernabéuban, amellyel a madridi klímakonferencia fontosságára kívánja felhívni a figyelmet a klub. A konferenciát december 2 és 16 között tartják Madridban, 196 ország képviselőinek részvételével. A Real Madrid a weboldalán jelentette be, hogy az esemény népszerűsítésére egy 30 x 20 méteres környezetbarát transzparenst feszített ki a Bernabéu külső homlokzatára, ami december 13-ig marad a stadion falán.

Mindössze harmadik alkalommal fogja Zidane csapata a zöld szerelést viselni, ezúttal a klímakonferencia támogatásának szándékával. A tradicionális habfehér szerelés helyett tehát az Espanyol ellen a Bernabéuban teljesen zöld dresszben futnak ki a játékosok a pályára. Figyelembe véve, hogy az ellenfél játékosai fehér-kék csíkos szerelésben lesznek, így nem lesz probléma a változtatásból.

A Real Madrid mostanáig két alkalommal viselte a harmadik számú, zöld mezt. Egy előszezonban lejátszott, Salzburg elleni barátságos mérkőzésen debütált a dressz, ahol Eden Hazard megszerezte első madridi gólját. A csapat később a Sevilla ellen lépett pályára ebben a szerelésben, ahol szintén szerencsét hozott a mez, hiszen a találkozó egyetlen, végül győzelmet jelentő gólját Karim Benzema szerezte.
Bale ügynöke: Nem biztos, hogy Gareth elhagyja a klubot
Barnett: Jó látni, hogy a spanyol sajtónak van humorérzéke…
Tudta, hogy ott a zászló…
Igen, tud olvasni.
Ezt a médiának célozta?
Kizárólag a médiának.
Miért?
Azok miatt az ostobaságok miatt, amit róla írogattak. Gyerekes és butaság, amiket mondtak róla. Olyan emberek teszik ezt, akik soha nem találkoztak vele, nem ismerik. Minden héten ezt látom és hallom, és mindig senkik írják ezeket.

A Real Madrid szurkolói megértették, hogy ez a médiának szólt, nem a klubnak?
Szeretném remélni. Ha kimondanám, amit valóban gondolok, valószínű vissza sem engednének Spanyolországba. Az az igazság, hogy Gareth fantasztikusan teljesített az ott töltött időszakában, rengeteg győzelemhez segítette hozzá a csapatot, és igazából nem is értem a közönség reakcióját, illetve az embereket, akik a sajtóban szólalnak meg, és azt mondják, hogy jobb lenne, ha beszélné a nyelvet. Folyékonyan beszél spanyolul, akik pedig mást mondanak, azok sosem találkoztak vele. Olyan dolgokat írnak, amik szemétre valók.
A Bale elleni sajtóvisszhang meglehetősen egységes.
Szerencse, hogy nem a sajtó fizeti a bérét. Ő remekül teljesít, a Real Madrid kedveli, minden rendben van. Idegesítő a dolog, és az emberek talán túlságosan sokat látnak bele ebbe, de az biztos, hogy amikor a pályára lép, 100%-ot ad ki magából minden egyes héten. Ha a sajtó nem kedveli, azzal tud élni.
Megpróbálták esetleg a sajtót tájékoztatni erről az álláspontról? Ez megtörtént?
Igen, próbáltuk elmondani embereknek. Megpróbáltuk elmondani a sajtónak, de ők úgyis azt írnak le, amit akarnak. Megvannak a saját indokaik, amiket még mindig nem értek, de nem tehetünk semmit. Gareth alapvetően nem szeret a sajtóval beszélni, nagyon kevés interjút ad, amihez joga van. Ő nem egy showman, ő egy futballista, ezt csinálja, a pályán beszél, a Real Madriddal elért eredményei pedig csodásak. A gyors észjárású emberek ezt felismerik, és megtapsolják azért, amiért fantasztikus dolgokat ért és ér el.
Gondolja, hogy ami Zidane-nal történt és ami most a szurkolókkal történik, esetleg azt eredményezi, hogy nem szeretne már itt lenni?
Igen, szerintem ez egy jó felvetés. Úgy gondolom, hogy ahogyan a sajtó, az emberek, talán a klub bánt vele, az egyszerűen undorító. Rengeteg dolgot véghez vitt ennél a klubnál, és szerintem Mr. Zidane szavai nem voltak illendők. Ahogy bántak vele, annak nyilvánvalóan megvannak a következményei, és ezek hosszú távon hatottak rá.

Zidane azt mondta, hogy félreértették az akkori szavait. Most pedig azt nyilatkozta, hogy nem érdekli, mit mondanak a zászlóról. Gondolja, hogy a kapcsolat javul?
Úgy gondolom, hogy Gareth ugyanolyan, mint Mr. Zidane. Csak az érdekli, ami a pályán történik. Ha pedig ott van, 100%-ot ad. Szerintem itt tartunk. Úgy gondolom, hogy ami korábban történt, az mindenkinek a magánügye, és így is kell maradnia. Sosem kommentálta a történteket. Soha.
A golf. Igazából ez szórakozás, nem pedig vitaforrás.
Nevetséges az egész. Ez a hobbija. Ugyanolyan keményen dolgozik, mint bárki más, talán még keményebben is. Soha nem késik. Mindig időben érkezik az edzésekre. Ő még mindig a világ egyik legjobb játékosa, és nevetséges arról beszélni, hogy elmegy golfozni. Egyébként pedig remek golfozó. Ezt csak úgy mondom. Teljesen gyerekes dolog erről írni, a játékosok között pedig egy kedves poén. Senki nem teszi ezt szóvá, és minél többször beszél erről a sajtó, annál viccesebb lesz a dolog a játékosok között.
Nem kellett volna tudniuk megfelelően bánni a médiával úgy, hogy elmondják, 100%-ig elkötelezett?
Gareth esetében nem gondolom, hogy bele kellene mennie a játékba. Mindene megvan, amire szüksége van. Ott van a szerető családja, minden, amit akar. A csapattársai kedvelik, egy nagyszerű csapatban játszik. Miért érdekelné egyáltalán, amit a sajtóban írnak? Ami szerintem fontos, az az, hogy azok az emberek, akik számítanak, mit gondolnak róla. Az emberek a futball világában, az emberek, akik ismerik, mindenki, aki fontos. Az, hogy a sajtó egyik embere mit gondol, egyáltalán nem fontos, ő így gondolkodik. És ezt tiszteletben kell tartani. Nagyon tisztelem azért, ahogy az életét élni akarja. Ő csak egy normális ember akar lenni. Fantasztikus srác, csak azokkal foglalkozik, akikkel valóban kell.
Egy edző azt mondta nekem, hogy ahhoz, hogy kihozd Bale-ből a legjobbat, fel kell húznod.
Azt hittem, hogy egy új szerződést kell kínálnod neki.
Nos, lehet, hogy ez is segítene. Nem tudom, hogy Zidane-nal is ez történt-e. Ez lehet a taktikája?
Attól tartok, hogy ezt tőle kellene megkérdezni. Nem akarok taktikai dolgokba belemenni…
Milyen a kapcsolat kettőjük között?
Az egyik egy játékos, a másik az edző. Ennyi.
Mi lesz a jövő? Mennyire volt közel a távozáshoz?
Nagyon, nagyon közel volt. És az utolsó pillanatban történtek dolgok, végül pedig mind tudjuk, hogy maradt.

És mi a helyzet a januárral?
Meglátjuk. Semmi nem változott az elmúlt hónapokban. A Real Madrid játékosa, szerződése van, és amíg akarják, addig nem igazán tehetünk semmit.
Boldognak mondaná?
Nem ugrik ki a bőréből.
Miért nem távozik, ha így van?
Szerződése van, amíg a Real Madrid játékosa, 100%-ot ad magából.
Én korábban azt írtam, hogy ez az utolsó idénye itt. Gondolja, hogy ezen dolgozik?
Úgy gondolom, hogy a dolgainkat megtartjuk magunknak. Úgy gondolom, hogy ha érkezik egy jó lehetőség, amivel szívesen élne is, akkor le kell ülnünk a Real Madriddal és az elnökkel, hogy megnézzük, hogy állunk.
Nem biztos, hogy elhagyja a klubot. Még mindig van két éve a Real Madridnál. Sosem kérték, hogy menjen el. A tények és számok bizonyítják, hogy a Real Madrid nagyobb eséllyel nyer, ha ő is a pályán van. Azzal pedig soha, senki nem vádolta meg, hogy nem ad bele mindent.
Zidane még mindig Pogbát akarja
Az sem változtatta meg Zinédine Zidane terveit az átigazolási terveit illetően, hogy a csapat megtalálta a formáját a bajnokságban és a BL-ben, és Fede Valverde is berobbant. A francia szakember még mindig Pogbát akarja.
Zidane minden áron meg akarja szerezni honfitársát, akiben a kirakós hiányzó darabját látja, ráadásul úgy gondolja, hogy a klub tartozik neki ennyivel, hiszen ő volt az egyetlen kérése, amikor visszatért a Santiago Bernabéuba márciusban.

A kapcsolat a Manchester United játékosa és a francia mester között nem szakadt meg az idény során, Zidane nem csinál titkot abból, hogy barátok, és futballistaként rajong Pogbáért.
Pogba, aki októberben találkozott Zidane-nak Dubajban, egyértelművé tette, hogy érdekli egy esetleges átigazolás, és nyár óta folyamatos nyomás alatt tartja a Manchester Unitedet annak érdekében, hogy elengedjék.
Egy spanyol rádióműsorban elhangzott információk szerint a játékos jelenlegi klubja kételkedik abban, hogy a sérülése valódi lenne, miközben a francia a fél szezont lábadozással töltötte Dubajban és Miamiban.
A helyzete meglehetősen kényes Manchesterben, ahol tisztában vannak vele, hogy a Real Madridban akar játszani. Szerződése 2021-ben lejár, ennek meghosszabbítását könnyedén megtagadhatja.
Azonban Pogba és Zidane számára is az jelenti a problémát, hogy a Real Madridnál nincsenek meggyőződve arról, hogy le kell igazolni a középpályást.
A klub vezetői egyetértenek abban, hogy ő egy nagyszerű játékos, de kétségeik vannak afelől, hogy miként illene bele egy keretbe, ahol Valverde nagyon jó benyomást kelt, és ahol nem szeretnék visszavetni az olyan fiatalok fejlődését, mint a hamarosan visszatérő Martin Odegaard.

Fotó: Daily Mirror
A vezetőség ellenállása miatt úgy tűnik, hogy a Pogba-terv jelenleg lehetetlen küldetésnek számít.
A klub szerint Pogba legalább 120 millió euróba kerülne, és néhányan nem gondolják, hogy annyiba kellene kerülnie, mint Eden Hazard-nak, ráadásul vannak olyanok is, akik aggódnak a játékos évi nettó 16 millió eurós fizetési igénye miatt is, bár Zidane szerint ebből nem lenne probléma.
„Nem gondolom, hogy Valverde olyan lenne, mint Pogba” – mondta Zidane egy novemberi interjúban, amivel egyértelművé tette álláspontját.
Mino Raiola, a játékos ügynöke meg fogja próbálni megértetni a Manchester Uniteddel, hogy Pogba távozni akar, mindenképp azt szeretné, ha létrejönne a transzfer.
Az egész üzlet létrejöttének egyik legnagyobb akadályát maguk a klubok jelentik. A Real Madrid nem akarja megzavarni Valverde fejlődését, a vörös ördögök pedig nem akarják eladni játékosukat. Mindkét klub ragaszkodik az álláspontjához.
Sem Zidane, sem pedig Pogba nem adták fel a reményt azzal kapcsolatban, hogy a játékos januárban vagy júniusban átigazoljon a Real Madridba. Az utóbbi esetben már csak egy év lenne hátra a szerződéséből.
Pogba a szavát adta Zidane-nak, hogy a Real Madrid az első számú célállomása, és hogy nem szeretne licitháborút.
A Real Madrid Pogba mellett két másik játékos megszerzését is fontolgatja a középpálya tekintetében. Donny van de Beek a legnépszerűbb a klubvezetésnél, ezt az üzletet lényegében néhány óra alatt nyélbe lehetne ütni. A másik Christian Eriksen, aki nyáron elhagyhatja a Tottenhamet, amikor a szerződése lejár. Ez azt jelenti, hogy ingyen távozhat majd, egy ilyen lehetőségre pedig nehéz lenne nemet mondani.
Zidane számára az egyetlen üzlet, amit fájó lenne veszni hagyni, az Pogba leigazolása, mindegy, hogy az mennyibe kerül, de a francia tisztában van azzal is, hogy a klubnak megvannak a kétségei.
Mindenesetre meglátjuk, hogy ez a szappanopera hány részt él még meg.
Vinícius közlegény megmentése
A madridisták 99,9%-a Mbappéban látja a következő évtized nagy stratégiai igazolását. Ennek a 99,9%-nak a legnagyobb része azt is szeretné, ha Vinícius a Real Madridban maradna. A szurkolók nagyon szeretik a 19 éves brazilt, és értékelik, amit a srác az előző idényben csinált. Kinyitotta a remény kapuját, amikor mindenhol máshol sötét felhők gyülekeztek a Bernabéuban. Villámgyors cselei a széleken és robbanékony támadásai szépen sorban mindenki figyelmét felkeltették. Vinícius nem Robinho, ebben biztosak lehetünk.

A pozitívumok, amiket Vini hoz magával, ütköztek Zidane-nal, aki nem bízik a srác képességeiben. Konkrétan elé helyezte a sorban Rodrygót, aki mind a futballjában, mind karakterében sokkal szelídebb. Még Bale is előtte van, egy olyan játékos, akit Zidane nyáron már megtagadott. Vinícius most épp a sor végén van, de a futballvilág bölcs, ezért is teljesen normális dolog, hogy a PSG úgy tekint rá, mint a jövő egyik lehetséges megoldása, akivel enyhíthető lenne az Mbappé elvesztésével fellépő fájdalom. Remélem, hogy a francia jövő nyáron megteszi a nagy lépést. Viníciusszal mindenesetre foglalkozni kell. Én még mindig egy formálódó sztárt látok benne.
Orvosi jelentés: Gareth Bale
Az AS értesülései szerint nem véletlen, hogy Gareth Bale nem a többiekkel, hanem az edzőteremben dolgozott a Real Madrid edzésén, ugyanis a walesi szélső hátsó combizma sérült meg, ami miatt a csapat következő két mérkőzését, az Espanyol és a Brugge elleni találkozókat biztosan kihagyja.
A klub semmilyen kockázatot nem szeretne vállalni a játékossal, hiszen a cél az, hogy az El Clásicón már bevethető legyen, így vélhetően a Valencia ellen sem fog pályára lépni. Hivatalos közlemény a sérüléssel kapcsolatban egyelőre nem érkezett, de ez nem meglepő, hiszen Bale korábban is kérte a klubot, hogy ne tegyenek ki ilyen tájékoztatást az állapotáról.

Hivatalos közlemény: Ismert a Spanyol Szuperkupa mérkőzéseinek időpontja
A Királyi Spanyol Labdarúgó-szövetség (RFEF) bejelentette a Spanyol Szuperkupa keretein belül lejátszásra kerülő 3 mérkőzés kezdésének időpontját.
Első alkalommal négy csapat a tornán
Első alkalommal fordul elő, hogy négy csapat vesz részt a megmérettetésen. A Valencia, a Barcelona, az Atlético Madrid és a Real Madrid küzd majd meg a trófeáért a két elődöntő és a döntő során, egyenes kieséses mérkőzéseken.
A tornának novemberi hivatalos bejelenésnek megfelelően a King Abdullah International Stadium ad otthont, a szaúdi Dzsiddában. A helyszín a következő három évre kapta meg a torna rendezési jogát.

A 2019/2020-as Spanyol Szuperkupa kezdési időpontjai:
Elődöntők:
Valencia – Real Madrid: 2020. január 8. (szerda) 20:00
Barcelona – Atlético Madrid: 2020. január 9. (csütörtök) 20:00
Döntő:
Az első elődöntő győztese – A második elődöntő győztese: 2020. január 12. (vasárnap) 19:00
Bale: Megtanultam kezelni a füttyszót
„Tudtam, hogy megvan az esélye annak, hogy győztes gólt szerezhetek a PSG ellen, hiszen a szabadrúgásom volt az utolsó lehetőség a mérkőzésen, de végül nem így volt megírva. Mindenesetre nagyon közel voltam hozzá.”
„Az ötödik BL-cím? Minden idényt úgy kezdünk el, hogy meg akarunk nyerni minden trófeát, amit csak lehetséges. Óriásiak az elvárások Madridban, de ezt kezelnünk kell. Volt már korábban is, hogy második helyen végeztünk a csoportban, de végül megnyertük a BL-t, szóval ahogy a történelem is mutatja, igazából ez nem attól függ, hogy megnyered-e a csoportodat.”

„A Liverpool elleni döntőben frusztrált voltam, mert nem léphettem pályára kezdőként, én pedig úgy éreztem, hogy megérdemelném. Mindenesetre a gólom csodálatos pillanat volt, és örökre beíródott a történelemkönyvekbe.”
„Hihetetlenül sokat jelent számunkra, hogy kijutottunk az Európa-bajnokságra másodszor is. Az első alkalom mindig különleges, hiszen még soha nem tapasztaltál korábban olyat, de úgy gondolom, hogy nagyszerű érzés volt megismételni azt, amit néhány évvel ezelőtt sikerült elérnünk először, ez nagy önbizalmat is ad nekünk. Együtt nőttünk fel ezekkel a srácokkal, végigjártuk az utánpótlás csapatokat, és együtt értük el ezt az egészet, ez egészen álomszerű. Ahogy az is, hogy a sárkánnyal a mellkasodon futballozhatsz.”
„Sejtettem, hogy lesz probléma a zászlós ünneplésből, de én csak együtt ünnepeltem a szurkolókkal, a barátaimmal, a játékostársaimmal. És ahogy mondtam már, a walesi zászló ott volt, azt pedig sosem utasíthatod el. Bárhol is játszom, a pályán mindig 100%-ot adok ki magamból. Ahogy a válogatottban, úgy a Real Madridban is.”

„Amikor először fütyültek ki a Bernabéuban, az sokkolóan hatott rám, nem tudtam, hogy hogyan kezeljem. Ahogy idősebb lettem, megtörtént még pár alkalommal, egy idő után pedig már megtanulod kezelni a dolgot. Most már nem jelent ez problémát, közben pedig arra gondolok, hogy a Bernabéu a legjobb hely, ahol kifütyülhetnek. Keményen dolgozom tovább, újra bebizonyítom a szurkolóknak, hogy mire vagyok képes, végül a füttyszó abbamarad, te pedig továbbléphetsz.”
„Csodás bejelentés volt a Tottenhamtől Mourinho leigazolása. Ő egy igazi nyertes, a Tottenham pedig címeket akar nyerni. Nem gondolom, hogy lenne jobb párosítás ennél a címek megnyerése érdekében.”